Rozkład Jazdy

Lista autobusów PKS przejeżdżających przez Dworzec Autobusowy PKS w Katowicach. Po kliknięciu na wybraną godzinę odjazdu z dworca w Katowicach zobaczysz pełną listę przystanków wraz z godzinami przyjazdu i odjazdu dla wszystkich przystanków oraz stanowiskiem, z którego autobus odjeżdża z przystanku Katowice D.A. Po najechaniu na wybraną godzinę zobaczysz informacje dodatkowe odnośnie ograniczeń kursu.

Pokaż linie jadące przez:

TrasaKatowice D.A.
godz. odjazdu (przyjazdu)
BIAŁYSTOK - ZAKOPANE ul. KOŚCIUSZKI
Przez: Warszawa D.a. Zachodni-Łódź D.a. Centralna-Chabówka
04:25 (04:15)
BIELSKO BIAŁA D.A. - TUREK D.A.
Przez: Siewierz Skrzyżowanie-Rudniki Wieluńskie-Jeziorsko
13:35 (13:34)
BUSKO ZDRÓJ D.A. - KARPACZ BIAŁY JAR
Przez: Węchadłów-Olkusz D.a.-Wrocław D.a.
10:50 (10:05), 11:10 (10:25)
BUSKO ZDRÓJ D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Węchadłów-Kozłów-Niegowonice
(15:05), (16:42), (19:27), (21:05)
BYTOM - POLAŃCZYK
Przez: Brzostek-Iwonicz Zdrój-Lesko D.a.
08:55 (08:50)
CHEŁM D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Markuszów I-Gielniów Ug-Rzejowice
(18:25)
CIECHOCINEK D.K. - KATOWICE D.A.
Przez: Lubień Kujawski P.dw-Łódź Pkp Kaliska-Częstochowa
(19:15)
CZĘSTOCHOWA - KATOWICE D.A.
Przez: Starcza Skrzyżowanie-Piasek-Tarnowskie Góry
(16:49)
CZĘSTOCHOWA - WISŁA D.A.
Przez: Katowice D.a.-Żory Centrum-Skoczów D.a
08:50 (08:36)
DZIAŁOSZYCE - KATOWICE D.A.
Przez: Janowice-Miechów D.a.-Dąbrowa G.
(08:35), (16:33)
GDAŃSK D.A. - KRAKÓW RDA
Przez: Łódź Pkp Kaliska-Katowice D.a.-Kraków Rda
03:50 (03:45), 18:05 (18:00), 21:05 (21:00)
GDAŃSK D.A. - RZESZÓW D.A.
Przez: Łódź Pkp Kaliska-Katowice D.a.-Rzeszów D.a.
00:20 (00:15), 08:20 (08:15), 15:05 (15:00)
GDYNIA - ZAKOPANE Z.D.A.
Przez: Radziejów-Zygry-Częstochowa D.k.
02:45 (02:30)
GIŻYCKO PLAC GRUNWALDZKI - JASTRZĘBIE D.A.
Przez: Ruciane Nida D.k.-Katowice D.a.-Żory D.a.
07:50 (07:50)
GLIWICE D.A. - OLSZTYN D. A.
Przez: Częstochowa-Lipno D.a.-Lubawa
20:02 (19:57)
GLIWICE D.A. - ŚWINOUJŚCIE
Przez: Brzeg-Skwierzyna-Dziwnów
06:35 (06:25)
GLIWICE D.K. - SANOK D.A.
Przez: Katowice D.a.-Brzostek-Rymanów
16:10 (16:10)
GORLICE BARDIOWSKA - KATOWICE D.A.
Przez: Gromnik Pkp-Brzesko Uczestników Ruchu-Kraków Rda
(10:25)
GORLICE D. A. - KATOWICE D.A.
Przez: Ciężkowice-Brzesko D.a.-Chrzanów D.a.
(14:55), (22:00)
GRUDZIĄDZ - KRAKÓW RDA
Przez: Inowrocław-Sieradz D. A.-Katowice D.a.
05:30 (05:25)
GRUDZIĄDZ - ZAKOPANE Z.D.A.
Przez: Konin-Częstochowa-Chabówka
05:30 (05:25)
HEL KOGA - KRAKÓW RDA
Przez: Chałupy-Rumia-Sosnowiec D.k.
04:12 (04:12)
HRUBIESZÓW D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Bełżec D.k.-Przeworsk-Kraków Rda
INOWROCŁAW D.K. - KATOWICE D.A.
Przez: Sompolno-Zygry-Nowa Brzeźnica Ug
(20:55)
INOWROCŁAW - KATOWICE D.A.
Przez: Sompolno-Zygry-Dubidze
(12:40)
IWONICZ ZDRÓJ - KATOWICE D.A.
Przez: Brzostek-Tarnów D.a.-Kraków Rda
(20:45), (20:50)
JASTRZĘBIA GÓRA - WISŁA D.A.
Przez: Częstochowa Dw. Pks-Żory D.a.-Pawłowice Ug
03:10 (03:10)
JASTRZĘBIE ZDRÓJ - KRYNICA MORSKA
Przez: Mikołów D.k.-Sosnowiec D.k.-Sztutowo
18:30 (18:30)
JASTRZĘBIE ZDRÓJ - MRZEŻYNO
Przez: Tychy Urząd Miasta-Radomsko-Ustronie Morskie
19:15 (19:15)
JELENIA GÓRA D. A. - PRZEMYŚL D.A.
Przez: Wrocław D.a.-Kraków Rda-Rzeszów D.a.
00:25 (00:25)
JELENIA GÓRA D. A. - WADOWICE D. A.
Przez: Wrocław Krzyki-Gliwice D.k.-Biertowice
04:05 (04:00)
JELENIA GÓRA D. A. - ZAKOPANE Z.D.A.
Przez: Strzegom-Gliwice D.k.-Chabówka
11:35 (11:30), 17:00 (16:40)
KAMIENIEC PODOLSKI - PRAHA D.A.
Przez: Lwów D.a.-Kraków Rda-Harrachov
23:20 (23:20)
KARPACZ BIAŁY JAR - BUSKO ZDRÓJ D.A.
Przez: Opole D. A.-Wolbrom D.a.-Góry
13:55 (13:05), 14:00 (13:15)
KATOWICE D.A. - BUSKO ZDRÓJ D.A.
Przez: Ogrodzieniec-Bryzdzyń-Góry
07:00, 09:20, 12:00, 12:30, 13:00, 16:30
KATOWICE D.A. - CHEŁM D.A.
Przez: Przedbórz-Radom-Lublin D.a.główny
10:15
KATOWICE D.A. - CIECHOCINEK D.K.
Przez: Piotrków Trybunalski-Łęczyca D.a.-Kowal P.dw
09:00
KATOWICE D.A. - CZĘSTOCHOWA
Przez: Miasteczko Śląskie-Piasek Sp-Nia-Rększowice I
09:00
KATOWICE D.A. - DZIAŁOSZYCE
Przez: Dąbrowa Górnicza Gołonóg-Miechów Szpital-Słaboszów
09:20, 17:30
KATOWICE D.A. - HRUBIESZÓW D.A.
Przez: Mielec D.a.-Biłgoraj D.a.-Jarosławiec
13:00, 18:00
KATOWICE D.A. - INOWROCŁAW
Przez: Szczerców Pl. Floriana-Uniejów-Piotrków Kujawski
10:15
KATOWICE D.A. - IWONICZ ZDRÓJ
Przez: Kraków Prokocim Szpital-Tarnów Rzędzin-Kołaczyce
07:50, 08:20
KATOWICE D.A. - KAZIMIERZA WIELKA D.A.
Przez: Dąbrowa Górnicza Gołonóg-Miechów D.a.-Skalbmierz
09:35, 10:10, 17:45
KATOWICE D.A. - KIELCE ŻELAZNA
Przez: Turza-Pradła-Ślęcin
07:45, 08:30, 12:10
KATOWICE D.A. - KŁODZKO D. A.
Przez: Opole D. A.-Nysa D.a.-Złoty Stok
13:20
KATOWICE D.A. - KONIECPOL D.K
Przez: Pińczyce-Ytomir-Ślęzany
08:45
KATOWICE D.A. - KONIN
Przez: Rudniki Wieluńskie-Sieradz D. A.-Kalisz D.a.
10:30
KATOWICE D.A. - KOŃSKIE
Przez: Siewierz Skrzyżowanie-Rzejowice-Fałków
14:40
KATOWICE D.A. - KORBIELÓW KAM
Przez: Żywiec Wesoła-Pewel Mała-Krzyżowa I
07:35
KATOWICE D.A. - KRAKÓW RDA
06:45, 11:45, 16:45
KATOWICE D.A. - LIBIĄŻ JOWISZ
Przez: Wesoła Mostek-Hołdunów Przejazd Kolejowy-Kopciowice Osada
07:50, 10:40, 13:35, 16:25
KATOWICE D.A. - LIMANOWA D.A.
Przez: Kraków Agh-Głogoczów Podlesie-Dobra Rola
15:10
KATOWICE D.A. - LUBLIN D.A.GŁÓWNY
Przez: Jędrzejów 11 Listopada-Opatów-Kraśnik D.a.
08:00, 16:00
KATOWICE D.A. - MYSZKÓW D.A.
Przez: Podwarpie-Zabijak-Potasznia
19:15
KATOWICE D.A. - OLSZTYN D. A.
Przez: Płońsk-Uniszki Zawadzkie-Olsztynek Rynek
11:05
KATOWICE D.A. - OSTROWIEC
Przez: Zawiercie-Chlewice-Bieliny
12:30, 13:10
KATOWICE D.A. - OŚWIĘCIM D.A.
Przez: Bieruń Nowy Kwk-Babice Skrzyżowanie-Oświęcim Osiedle
07:50
KATOWICE D.A. - PAJĘCZNO D.A.
Przez: Brudzowice-Częstochowa Michalina-Broniszew
12:10, 16:30
KATOWICE D.A. - PRASZKA
Przez: Mokrus-Czarna Wieś-Krzepice
17:40
KATOWICE D.A. - RACIBORZ BAZA
Przez: Bełk Centrum-Rybnik Bazylika-Kornowac Skrzyżowanie
08:15, 09:35, 12:35, 16:35
KATOWICE D.A. - RACIBÓRZ D. A.
Przez: Przerycie-Kuźnia Racib. Oś.-Markowice
12:10
KATOWICE D.A. - RZESZÓW
Przez: Tarnów-Dębica-Rzeszów
06:20, 17:00
KATOWICE D.A. - SKARŻYSKO KAMIENNA BANKOWA
Przez: Zawiercie-Szczekociny-Kielce Żelazna
13:00
KATOWICE D.A. - STARACHOWICE D.A.
Przez: Kroczyce-Jędrzejów Dw.-Świętomarz
14:00
KATOWICE D.A. - SUCHA BESK.D.A.
Przez: Oświęcim D.a.-Wadowice D. A.-Mucharz
16:00, 19:35, 22:00
KATOWICE D.A. - SZCZAWNICA
Przez: Myślenice Estakada-Mszana Dolna D.a.-Zabrzeż
06:40
KATOWICE D.A. - TARNOBRZEG D.A.
Przez: Zawiercie-Motkowice-Osiek
15:15
KATOWICE D.A. - USTKA
Przez: Opole D. A.-Poznań D. A.-Słupsk D.a.
20:00, 21:00
KATOWICE D.A. - WADOWICE D. A.
Przez: Chełm Śląski-Łęki-Inwałd Kościół
09:00, 12:30, 17:30
KATOWICE D.A. - WARSZAWA D.A.CENTRALNY
07:10, 12:15, 14:45, 18:45, 19:45
KATOWICE D.A. - WARSZAWA DW. POŁUDNIOWY
Przez: Warszawa Dw. Południowy
10:00, 21:45, 23:45
KATOWICE D.A. - WISŁA D.A.
Przez: Woszczyce-Zbytków-Nierodz.spółdzielnia
09:25, 09:50, 10:25, 13:10, 16:10, 17:10, 18:10, 19:10
KATOWICE D.A. - WŁOCŁAWEK D.A/D.K
Przez: Piotrków Trybunalski-Łęczyca D.a.-Kowal P.dw
14:15
KATOWICE D.A. - WODZISŁAW ŚL. D.A.
Przez: Wodzisław Śląski Pkp-Wodzisław Śl. D.a.
08:00, 08:20, 10:00, 12:00, 13:30, 14:00, 15:30, 16:00, 18:00, 20:00
KATOWICE D.A. - WROCŁAW D.A.
04:50, 06:50, 08:50, 10:50, 12:50, 14:50, 16:50, 18:50, 20:50, 22:50
KATOWICE D.A. - ZAKOPANE Z.D.A.
Przez: Kraków Rda-Skomielna Biała Skrz.-Biały Dunajec
07:30
KATOWICE D.A. - ZAMOŚĆ D.A.
Przez: Nowe Brzesko-Nagnojów-Frampol
11:50
KATOWICE D.A. - ZAWIERCIE
Przez: Siewierz Sanatorium-Dziechciarze-Kierszula
18:10
KATOWICE D.A. - ZAWOJA POLICZNE
Przez: Andrychów P.dw.-Jaszczurowa-Maków Podhalański P.k.
10:00
KATOWICE D.A. - ŻYWIEC PKP
Przez: Buczkowice Skrzyżowanie-Lipowa Poddzielec-Lipowa Granica
07:30, 14:45
KAZIMIERZA WIELKA D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Tempaczów-Kalina Las-Olkusz Skrzyżowanie
(08:55), (09:00), (17:00), (17:28)
KIELCE D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Włoszczowa P. Partyzantów-Drużykowa-Zawiercie Warty
(17:30)
KIELCE D.A. - KUDOWA ZDRÓJ
Przez: Zawiercie-Gliwice D.k.-Złoty Stok
10:20 (10:05)
KIELCE ŻELAZNA - KATOWICE D.A.
Przez: Chlewice-Kroczyce-Chruszczobród
(14:50), (16:55), (19:20)
KIJÓW - POZNAŃ D. A.
Przez: Chmielnicki-Tarnów-Łódź D.a. Centralna
07:50 (07:50)
KIJÓW - WROCŁAW
Przez: Lwów D.a.-Kraków-Opole
08:45 (08:45)
KŁODZKO D. A. - KATOWICE D.A.
Przez: Otmuchów-Niemodlin Pkp-Bytom
(11:25)
KŁODZKO D. A. - MIELEC D.A.
Przez: Prudnik D.a.-Chrzanów D.a.-Tarnów D.a.
14:30 (14:00)
KOŁOBRZEG D. A. - ZAKOPANE Z.D.A.
Przez: Poznań-Lubliniec-Nowy Targ D.a.
03:55 (03:50)
KOŁOBRZEG UL. KNIEWSKIEGO - ZAKOPANE Z.D.A.
Przez: Kalisz D.a.-Katowice D.a.-Chabówka
03:25 (03:20)
KONIECPOL D.K - KATOWICE D.A.
Przez: Tomiszowice Doły-Połomia-Zabijak
(19:12)
KONIN - KATOWICE D.A.
Przez: Błaszki Rynek-Wieluń D. A.-Częstochowa
(12:35)
KOŃSKIE - KATOWICE D.A.
Przez: Czermno-Radomsko-Będzin Dw. Aut.
(11:25)
KOSZALIN - KRYNICA ZDRÓJ
Przez: Ostrów Wielkopolski D. A.-Katowice D.a.-Brzesko D.a.
03:30 (03:15)
KRAKÓW RDA - GDAŃSK D.A.
Przez: Łódź Pkp Kaliska-Toruń-Gdańsk D.a.
00:50 (00:45), 06:35 (06:30), 14:20 (14:15)
KRAKÓW RDA - GRUDZIĄDZ
Przez: Wieluń D. A.-Konin-Świecie
20:00 (19:55)
KRAKÓW RDA - INOWROCŁAW D.K.
Przez: Strzelce Wielkie-Uniejów-Wierzbinek
10:00 (09:30)
KRAKÓW RDA - KATOWICE D.A.
(11:30), (16:30), (21:30)
KRAKÓW RDA - ŁÓDŹ D.A. CENTRALNA
Przez: Sosnowiec D.k.-Częstochowa-Łódź D.a. Centralna
13:45 (13:45)
KRAKÓW RDA - USTKA
Przez: Łódź Pkp Kaliska-Toruń-Miastko D.a.
20:15 (19:50)
KRAKÓW RDA - WODZISŁAW ŚL. D.A.
Przez: Mikołów D.k.-Żory Sąd-Jastrzębie Oś.iii
KRAKÓW RDA - WROCŁAW D.A.
Przez: Wrocław D.a.
06:35 (06:35), 08:35 (08:35), 12:00 (12:00), 17:40 (17:40), 20:25 (20:25)
KRAKÓW RDA - WROCŁAW UL. DAWIDA
Przez: Wrocław Ul. Dawida
07:20 (07:20), 13:20 (13:20), 21:50 (21:50)
KROSNO D.A. - ŁÓDŹ D.A. CENTRALNA
Przez: Pilzno-Kraków Rda-Częstochowa
KRYNICA D.K. - NYSA D.A.
Przez: Jurków-Mysłowice Pawilony-Pyskowice Rynek
15:40 (15:10)
KRYNICA MORSKA - JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Przez: Radomsko-Katowice D.a.-Rybnik D.a
02:20 (02:20)
KRYNICA ZDRÓJ D.K. - WROCŁAW D.A.
Przez: Dąbrowa-Czchów Zapora-Kraków Rondo Mateczny
09:00 (09:00), 16:20 (16:20)
KRYNICA ZDRÓJ - KOSZALIN
Przez: Kraków Rda-Kępno D.a.-Piła D. A.
22:45 (22:35)
KUDOWA ZDRÓJ - KIELCE D.A.
Przez: Paczków P. Dw.-Bytom-Kroczyce
15:35 (15:25)
KUDOWA ZDRÓJ - USTRZYKI GÓRNE
Przez: Kraków Rda-Sanok D.a.-Terka
03:15 (03:05)
KUDOWA ZDRÓJ - ZAKOPANE Z.D.A.
Przez: Kłodzko D. A.-Opole D. A.-Andrychów P.dw.
11:40 (11:25)
LEGNICA D.A. - SZCZAWNICA
Przez: Wrocław D.a.-Myślenice D.a.-Krośnica
15:40 (14:55)
LIBIĄŻ JOWISZ - KATOWICE D.A.
Przez: Bieruń Poczta-Hołdunów Imielińska-Wesoła Pogodna
(07:28), (10:22), (13:13), (16:08)
LIMANOWA D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Mszana Dolna D.a.-Kraków Borek Fałęcki-Kraków Nowy Kleparz
(12:35)
LUBLIN D.A.GŁÓWNY - KATOWICE D.A.
Przez: Ożarów Ii-Kielce Żelazna-Siewierz Rynek
(12:28), (20:08)
LUBLIN D.A.GŁÓWNY - WISŁA D.A.
Przez: Dębica D.a.-Katowice D.a.-Ustroń Centrum
06:40 (06:35)
ŁEBA - ZAKOPANE Z.D.A.
Przez: Inowrocław-Wieluń D. A.-Chabówka
05:30 (05:25)
ŁÓDŹ D.A. CENTRALNA - KRAKÓW RDA
Przez: Częstochowa-Sosnowiec D.k.-Kraków Rda
22:15 (21:45)
ŁÓDŹ D.A. CENTRALNA - KROSNO D.A.
Przez: Katowice D.a.-Kraków Prokocim-Kołaczyce
MAKÓW PODHALAŃSKI P.K. - KATOWICE D.A.
Przez: Mucharz Zielona-Kęty P. Dw.-Bieruń Nowy
(09:10), (13:27)
MIELEC D.A. - KŁODZKO D. A.
Przez: Kraków Prokocim-Kraków Rda-Prudnik D.a.
11:50 (11:20)
MRZEŻYNO - JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Przez: Sarbinowo-Sosnowiec D.k.-Żory D.a.
03:30 (03:30)
MYSZKÓW D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Huta Stara-Brudzowice-Będzin Dw. Aut.
(07:09)
NIEBYLEC - WROCŁAW UL. DAWIDA
Przez: Dębica D.a.-Kraków Rda-Katowice D.a.
05:50 (05:50), 09:10 (09:10), 17:00 (17:00)
NOWY SĄCZ D.A. - RYBNIK D.A
Przez: Czchów Miasto-Kraków Prokocim Szpital-Mikołów D.k.
NYSA D.A. - KRYNICA D.K.
Przez: Chorzów-Chrzanów D.a.-Łososina Dolna
09:31 (09:01)
OLSZTYN D. A. - GLIWICE D.A.
Przez: Nowe Miasto Lubawskie-Włocławek D.a/d.k-Katowice D.a.
04:48 (04:48)
OLSZTYN D. A. - KATOWICE D.A.
Przez: Nidzica P. Dw.-Płońsk-Częstochowa
(17:20)
OSTROWIEC - KATOWICE D.A.
Przez: Jędrzejów Kielecka-Moskorzew-Siewierz
(10:30), (10:39)
OŚWIĘCIM D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Oświęcim Ul. Dąbrowskiego-Bieruń Nowy Kwk-Katowice D.a.
(07:27)
PAJĘCZNO D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Izbiska-Częstochowa Michalina-Zabijak
(10:03), (15:40)
POLAŃCZYK - BYTOM
Przez: Iwonicz Zdrój-Jasło-Kraków Rda
16:20 (16:15)
POZNAŃ D. A. - KIJÓW
Przez: Kraków Rda-Tarnopol-Żytomir
19:10 (19:10)
POZNAŃ D. A. - SANOK D.A.
Przez: Dobrodzień-Katowice D.a.-Krosno D.a.
06:15 (06:05)
POZNAŃ D. A. - WOŁOSATE
Przez: Kraków Rda-Hoczew-Dołżyca Skrzyżowanie
06:15 (06:05)
PRAHA D.A. - KAMIENIEC PODOLSKI
Przez: Wrocław D.a.-Tarnów D.a.-Tarnopol
17:50 (17:50)
PRASZKA - KATOWICE D.A.
Przez: Iwanowice Małe-Węglowice-Miotek
(08:13)
PRZEMYŚL D.A. - JELENIA GÓRA D. A.
Przez: Tarnów D.a.-Gliwice D.a.-Świebodzice
00:45 (00:45)
PRZEMYŚL D.A. - ZIELONA GÓRA D.A.
Przez: Dębica D.a.-Opole D. A.-Głogów
04:00 (04:00)
PRZEMYŚL CZARNECKIEGO - WROCŁAW
Przez: Łańcut-Dębica-Katowice D.a.
00:15 (00:15), 09:00 (09:00), 10:40 (10:40)
RACIBORZ BAZA - KATOWICE D.A.
Przez: Rybnik Dw Pkp-Stanowice-Mikołów D.k.
(06:43), (07:50), (08:20), (09:45), (12:55), (15:20), (16:45)
RACIBÓRZ D. A. - KATOWICE D.A.
Przez: Nędza-Rudy-Pilchowice Ośiedle
(08:50)
RADOM - WISŁA D.A.
Przez: Kielce D.a.-Wolbrom P.dw.-Skoczów D.a
15:45 (15:42)
RYBNIK D.A - NOWY SĄCZ D.A.
Przez: Tychy Urząd Miasta-Bochnia-Łososina Dolna
RZESZÓW D.A. - GDAŃSK D.A.
Przez: Katowice D.a.-Łódź Pkp Kaliska-Gdańsk D.a.
03:20 (03:20), 11:50 (11:50), 19:00 (19:00)
RZESZÓW - KATOWICE D.A.
Przez: Tarnów-Kraków Rda-Katowice D.a.
(11:50), (14:45), (20:00)
SANOK D.A. - GLIWICE D.K.
Przez: Jasło D.a.-Kraków Rda-Zabrze
21:00 (21:00)
SANOK D.A. - POZNAŃ D. A.
Przez: Pilzno-Kraków Rda-Dobrodzień
21:45 (21:40)
SIERADZ D. A. - ZAKOPANE Z.D.A.
Przez: Kłobuck D.a.-Bytom-Lubień Skrzyżowanie
16:00 (15:10)
SKARŻYSKO KAMIENNA BANKOWA - KATOWICE D.A.
Przez: Mnichów-Szczekociny-Poręba
(11:56)
SUCHA BESK.D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Wadowice Prochownia-Oswięcim Pl. Słoneczny-Chełm Śląski
(21:14)
SZCZAWNICA - KATOWICE D.A.
Przez: Szczawa-Chabówka-Olkusz
(17:50)
SZCZAWNICA - LEGNICA D.A.
Przez: Maniowy-Kraków Rda-Wrocław Krzyki
12:50 (12:05)
SZCZYRK CENTRUM - WARSZAWA D.A. ZACHODNI
Przez: Bielsko Biała D.a.-Jędrzejów Dw.-Radom
23:30 (23:25)
ŚWINOUJŚCIE - GLIWICE D.A.
Przez: Dziwnów Dolny-Międzyrzecz-Opole D. A.
18:15 (18:05)
TARNOBRZEG D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Szydłów-Nagłowice-Siewierz Rynek
(12:50)
TUREK D.A. - BIELSKO BIAŁA D.A.
Przez: Sieradz D. A.-Krzepice-Sosnowiec D.k.
11:05 (11:00)
USTKA - KATOWICE D.A.
Przez: Piła D. A.-Wrocław D.a.-Gliwice D.a.
(07:05), (07:50)
USTKA - KRAKÓW RDA
Przez: Chojnice-Włocławek D.a/d.k-Częstochowa Dw. Pks
07:10 (07:05)
USTKA - WISŁA D.A.
Przez: Lipnica-Inowrocław-Katowice D.a.
04:15 (04:05)
USTKA - ZAKOPANE Z.D.A.
Przez: Bydgoszcz-Łódź Pkp Kaliska-Myślenice D.a.
03:45 (03:45), 19:20 (19:20)
USTRZYKI GÓRNE - KUDOWA ZDRÓJ
Przez: Polańczyk-Iwonicz Skrzyżow-Katowice D.a.
23:40 (23:30)
WADOWICE D. A. - JELENIA GÓRA D. A.
Przez: Kraków Rda-Brzeg-Kaczorów
22:55 (22:55)
WADOWICE D. A. - KATOWICE D.A.
Przez: Bulowice Kościół-Oświęcim Ul. Dąbrowskiego-Mysłowice Kosztowy Rynek
(07:54), (10:14), (16:04)
WARSZAWA D.A. ZACHODNI - SZCZYRK CENTRUM
Przez: Jędrzejów Dw.-Bielsko Biała D.a.-Ustroń Polana
06:00 (05:50)
WARSZAWA D.A. ZACHODNI - WISŁA D.A.
Przez: Szydłowiec D. A.-Książ Wielki-Bielsko Biała D.a.
WARSZAWA DW. POŁUDNIOWY - KATOWICE D.A.
Przez: Katowice D.a.
(05:00), (06:30), (17:00)
WARSZAWA DW. POŁUDNIOWY - WIEDEŃ
Przez: Katowice D.a.-Bratislava-Wiedeń
13:15 (13:00), 23:00 (22:45)
WIEDEŃ - WARSZAWA DW. POŁUDNIOWY
Przez: Katowice D.a.-Częstochowa Dw. Pks-Warszawa Dw. Południowy
06:10 (05:55), 16:45 (16:30)
WISŁA D.A. - CZĘSTOCHOWA
Przez: Zbytków-Gardawice-Będzin Dw. Aut.
14:30 (14:21)
WISŁA D.A. - JASTRZĘBIA GÓRA
Przez: Wodzisław Śl. D.a.-Tychy Urząd Miasta-Sopot Boh. Monte Casino
19:00 (19:00)
WISŁA D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Ochaby Skrzyzowanie-Warszowice Skrzyżowanie-Zawiść Skrzyżowanie
(08:00), (10:00), (14:41), (17:21), (18:10)
WISŁA D.A. - LUBLIN D.A.GŁÓWNY
Przez: Skoczów D.a-Kraków Rda-Stalowa Wola
21:25 (21:10)
WISŁA D.A. - RADOM
Przez: Bielsko Biała D.a.-Miechów D.a.-Suchedniów I
12:15 (11:45)
WISŁA D.A. - USTKA
Przez: Wieluń D. A.-Toruń-Borzytuchom
23:40 (23:30)
WISŁA D.A. - WARSZAWA D.A. ZACHODNI
Przez: Katowice D.a.-Jędrzejów Dw.-Radom
12:15 (12:10)
WŁOCŁAWEK D.A/D.K - KATOWICE D.A.
Przez: Krośniewice-Tuszyn-Siewierz Skrzyżowanie
(14:30)
WŁOSZCZOWA D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Koniecpol-Tomiszowice Ii-Niwki Skrzyżowanie
(16:19)
WODZISŁAW ŚL. D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Rybnik Dworzec Km-Rybnik Policja-Katowice D.a.
(07:25), (07:30), (09:10), (09:35), (10:45), (11:40), (13:30), (13:45), (15:35), (17:15), (17:30), (19:30)
WODZISŁAW ŚL. D.A. - KRAKÓW RDA
Przez: Jastrzębie Oś.iv-Żory Centrum-Tychy Urząd Miasta
WOŁOSATE - POZNAŃ D. A.
Przez: Habkowce-Zarszyn-Katowice D.a.
21:45 (21:40)
WROCŁAW D.A. - KRAKÓW RDA
Przez: Kraków Rda
08:10 (08:10), 09:20 (09:20), 14:10 (14:10), 17:15 (17:15), 18:40 (18:40), 21:00 (21:00)
WROCŁAW D.A. - KRYNICA ZDRÓJ D.K.
Przez: Gnojnik-Wytrzyszczka-Nowy Sącz Tarnowska
05:40 (05:40), 17:40 (17:40)
WROCŁAW D.A. - LWÓW D.A.
Przez: Lwów D.a.
20:35 (20:35)
WROCŁAW D.A. - ZAKOPANE Z.D.A.
Przez: Katowice D.a.-Kraków Rda-Zakopane Z.d.a.
02:20 (02:10), 14:20 (14:10), 19:15 (19:05)
WROCŁAW D.A. - ZAWIERCIE
Przez: Gliwice D.k.-Siewierz Rynek-Zawiercie
WROCŁAW - KIJÓW
Przez: Kraków-Lwów D.a.-Żytomierz
11:35 (11:35)
WROCŁAW - PRZEMYŚL CZARNECKIEGO
Przez: Tarnów-Rzeszów-Jarosław
08:40 (08:40), 15:35 (15:35), 18:55 (18:55)
WROCŁAW UL. DAWIDA - KRAKÓW RDA
Przez: Kraków Rda
08:40 (08:40), 14:40 (14:40), 21:40 (21:40)
WROCŁAW UL. DAWIDA - NIEBYLEC
Przez: Kraków Port Lotniczy Balice-Tarnów D.a.-Rzeszów D.a.
00:15 (00:15), 13:20 (13:20), 14:00 (14:00), 17:20 (17:20), 18:20 (18:20)
ZAKOPANE Z.D.A. - GDYNIA
Przez: Strzelce Wielkie-Dąbie-Kruszwica Rynek
22:10 (22:10)
ZAKOPANE Z.D.A. - GRUDZIĄDZ
Przez: Myślenice D.a.-Wieluń D. A.-Inowrocław
20:00 (19:55)
ZAKOPANE Z.D.A. - JELENIA GÓRA D. A.
Przez: Myślenice D.a.-Opole D. A.-Kaczorów
09:30 (09:15), 15:05 (15:00)
ZAKOPANE Z.D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Nowy Targ D.a.-Myślenice Estakada-Jaworzno Centrum
(18:26)
ZAKOPANE Z.D.A. - KOŁOBRZEG D. A.
Przez: Kraków Rda-Ostrów Wielkopolski D. A.-Szczecinek D.a.
20:30 (20:25)
ZAKOPANE Z.D.A. - KOŁOBRZEG UL. KNIEWSKIEGO
Przez: Kraków Rondo Mateczny-Częstochowa-Piła D. A.
19:35 (19:30)
ZAKOPANE Z.D.A. - KUDOWA ZDRÓJ
Przez: Kęty P. Dw.-Niemodlin Pkp-Kłodzko Przedmieście
13:20 (12:50)
ZAKOPANE Z.D.A. - ŁEBA
Przez: Kraków Rda-Sieradz D. A.-Świecie
20:00 (19:55)
ZAKOPANE Z.D.A. - SIERADZ D. A.
Przez: Pcim-Miasteczko Śląskie-Krzepice
16:30 (16:00)
ZAKOPANE Z.D.A. - USTKA
Przez: Katowice D.a.-Włocławek D.a/d.k-Bytów
11:30 (11:30), 20:40 (20:40)
ZAKOPANE Z.D.A. - WROCŁAW D.A.
Przez: Katowice D.a.-Opole D. A.-Wrocław D.a.
10:05 (09:55), 16:20 (16:10), 23:40 (23:30)
ZAKOPANE Z.D.A. - ZIELONA GÓRA D.A.
Przez: Myślenice D.a.-Wrocław D.a.-Polkowice D.a.
15:50 (15:35)
ZAKOPANE ul. KOŚCIUSZKI - BIAŁYSTOK
Przez: Kraków Rda-Brzeziny Sienk./dąbrowskiego-Warszawa D.a.centralny
01:10 (01:05), 23:30 (23:10)
ZAMOŚĆ D.A. - KATOWICE D.A.
Przez: Janów Lubelski-Łoniów-Kraków Rda
(07:00), (21:00)
ZAWIERCIE - KATOWICE D.A.
Przez: Będzin Dw. Aut.-Sosnowiec D.k.-Katowice D.a.
(17:30)
ZAWIERCIE - WROCŁAW D.A.
Przez: Siewierz Rynek-Gliwice D.k.-Wrocław D.a.
ZAWOJA POLICZNE - KATOWICE D.A.
Przez: Skawica Górna-Wadowice D. A.-Oświęcim Ul. Dąbrowskiego
(11:40), (18:10)
ZIELONA GÓRA D.A. - PRZEMYŚL D.A.
Przez: Lubin D.a.-Katowice D.a.-Łańcut
05:20 (05:15)
ZIELONA GÓRA D.A. - ZAKOPANE Z.D.A.
Przez: Lubin D.a.-Opole D. A.-Chabówka
11:10 (11:08)
ŻYWIEC PKP - KATOWICE D.A.
Przez: Lipowa Centrum-Słotwina Skrzyżowanie-Meszna Dolna
(06:45), (14:20)